[ antp.be > Forum ]

[ FAQFAQ - SearchSearch - MemberlistMemberlist - UsergroupsUsergroups - ]

[ RegisterRegister - ProfileProfile - Log in to check your private messagesLog in to check your private messages - Log inLog in ]

[Cz] CSFD.CZ - Working script
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Post new topic   Reply to topic    www.antp.be Forum Index -> Ant Movie Catalog > Scripts
Author Message
MI'RA
PostPosted: 2006-05-01 14:14:49    Post subject: Re: Bohuzel uz to zase nefunguje :( Reply with quote
View user's profile Send private message
coona wrote:
Ahoj vsichni, moh by se na to prosim nekdo chytrejsi nez ja smile podivat. Uz zase to pise tu chybu http/1.0 403 Forbidden. Dekuju moc

Tohle vypada spis na chybu pripojeni k netu. Zazil jsem tenhle problem i v pripade, ze se vzala nainstalovana verze, ktera se pak nakopirovala na jiny pc.
bob
PostPosted: 2006-09-05 10:04:46    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Funguje vám někomu ke dnešnímu dni skript ve verzi 1.8? Mě to vůbec nenabídne seznam vyhledaných položek? Vypadá to že zase něco upravili na csfd.cz. Díky za odpovědi
habr100
PostPosted: 2006-09-09 19:22:39    Post subject: mne taktiez nie Reply with quote
View user's profile Send private message no veru skusal som aj ja a mne to taktiez zacalo haprovat, pripoji sa k serveru, ale neda mi to menu na vybratie filmu, presne ako ty hovoris crying
bob
PostPosted: 2006-09-12 07:48:58    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Docela by mě zajímalo jestli ten skript ostatním funguje bez problémů nebo to chce opravdu upravit ten skript.
bloody.vc
PostPosted: 2006-09-12 13:49:00    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message MI'RA: diky za tvou praci :-)
habr100
PostPosted: 2006-09-19 23:17:44    Post subject: stale mi to nako nejde Reply with quote
View user's profile Send private message no ludia skusal ste niekdo ten skript, lebo mne stale to nako nefunguje, po zadani mena filmu sa sice nadviaze konekcia, ale neda mi to vybrat meno... crying
bob
PostPosted: 2006-09-25 06:14:46    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Nepoužíváš náhodou připojení přes proxy? Já jsem zjistil že mi ten skript nefunguje pouze pokud jedu přes proxy server, jinak jde v pohodě.
bob
PostPosted: 2006-12-04 18:43:57    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Uz mate nekdo upravenej skript na nove upravenej web www.csfd.cz?
fgci
PostPosted: 2006-12-04 21:03:16    Post subject: CSFD.CZ - Script Reply with quote
View user's profile Send private message Send e-mail a tak to pekne chodilo
MadMaxx
PostPosted: 2006-12-04 22:23:09    Post subject: new csfd.cz script Reply with quote
View user's profile Send private message taxem upravil script na novej csfd.cz, enjoy, kdyby tam byly naky chybky, pls pisnete PM ;-)

http://madmaxx.own.cz/csfd.cz.ifs
MadMaxx
PostPosted: 2006-12-04 23:41:20    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message opravuju import hodnoceni, be patient ;-)
MadMaxx
PostPosted: 2006-12-04 23:50:50    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message oka, oprava importu hodnoceni je tu, sry

http://madmaxx.own.cz/csfd.cz.ifs
fgci
PostPosted: 2006-12-05 15:57:47    Post subject: hodnoceni Reply with quote
View user's profile Send private message Send e-mail hodnoceni se mi nestahuje :-(
MadMaxx
PostPosted: 2006-12-06 15:56:02    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message a muzes napsat konkretni pripad? pze sem to zkousel a jelo to fpoho...
maartinek
PostPosted: 2006-12-06 22:51:32    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message také mě to stahování hodnocení nejde. Zkoušel jsem to u filmů Libertin a Fantastic Four. Jinak skvělá práce. díky.
fgci
PostPosted: 2006-12-07 08:44:32    Post subject: hodnoceni Reply with quote
View user's profile Send private message Send e-mail Je to nejaky divny, fak to neslo, ale vcera vecer ano (10 filmu), a ted v praci ctu forum tak to zkousim, a zase to nejde, ani u jednoho.
Davam obrazek (vcera/dnes):

Jeste jedna vec, v "Pole k modifikaci" mam zaskrtly Popis ale tan se zase dnes vubec nedotahuje, je sedy, jako by nebyl zaskrtly.
Co s tim???
MadMaxx
PostPosted: 2006-12-09 19:22:10    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message taxem to zkousel a vypada to ze funguje vse krome popisu.... asi trochu pozmenili csfd...... poresim a uploadnu to nekam...
MadMaxx
PostPosted: 2006-12-09 19:24:05    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message taxem zkousel hodnoceni u libertin a fantastic four a facha mi to v pohode.... ale ten popis nefacha, takze na to mrknu ;-)
MadMaxx
PostPosted: 2006-12-09 19:29:56    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message oka, upraveno uploadnuto http://madmaxx.own.cz/csfd.cz.ifs
bylo to v tom ze trochu upravili csfd :-/
IkE Blaster
PostPosted: 2006-12-31 15:27:25    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Hoj. Vytvořil jsem stránku s opraveným skriptem. Postupně chci vytvořit i jiné skripty (především na stahování kvalitních celých obalů k filmům). Skript jsem upravoval dlouhu, než jsem přišel na to kde je chyba. Nyní fungují všechna pole a vyhledává filmy ve všech kategoriích. grin kind

Code:
http://csfd-amc.thez.info/

Kdo se chce přidat do týmu, nechť se ozve.
View previous topic :: View next topic  
Post new topic   Reply to topic    www.antp.be Forum Index -> Ant Movie Catalog > Scripts All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 5 of 10

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum