[ antp.be > Forum ]

[ FAQFAQ - SearchSearch - MemberlistMemberlist - UsergroupsUsergroups - ]

[ RegisterRegister - ProfileProfile - Log in to check your private messagesLog in to check your private messages - Log inLog in ]

[Cz] CSFD.CZ - Working script
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Post new topic   Reply to topic    www.antp.be Forum Index -> Ant Movie Catalog > Scripts
Author Message
berusa
PostPosted: 2006-01-21 20:38:09    Post subject: Re: csfd.cz - zase zmena Reply with quote
View user's profile Send private message
MI'RA wrote:
WaVe_99 wrote:
Tak zase provedli nejakou zmenu, tentokrat to netaha obrazky, zkuste prosim nekdo juknout :-(

Ale jo - s novym scriptem to de wink
www.tvrz.wz.cz/amc/csfd.cz.ifs

jeste dodam, ze jsem upravil verzi 1.2 od "kecinzer". Je z ni ted 1.3 grin kind

Porad to nestahuje obrazky!! Ani s novym scriptem!! Ach jo. confused
WaVe_99
PostPosted: 2006-01-21 21:55:30    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message JJ, bohuzel nestahuje, ale vcera to jeste slo :-(
MI'RA
PostPosted: 2006-01-22 20:45:25    Post subject: Reply with quote
WaVe_99 wrote:
JJ, bohuzel nestahuje, ale vcera to jeste slo :-(

Nestiham to upravovat tak rychle jak rychle to meni ... Ale uz to mam hotove (dokud to opet nezmeni):

www.tvrz.wz.cz/amc/csfd.cz.ifs
WaVe_99
PostPosted: 2006-01-23 07:52:02    Post subject: 2Mira Reply with quote
View user's profile Send private message Ahoj, dik, ten tvuj odkaz ma nulovou velikost :-(
MI'RA
PostPosted: 2006-01-23 08:16:30    Post subject: Re: 2Mira Reply with quote
WaVe_99 wrote:
Ahoj, dik, ten tvuj odkaz ma nulovou velikost :-(

Aaaha, tak to se omlouvam - uz jsem to napravil
MI'RA
PostPosted: 2006-02-18 18:51:02    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Pratele, mame novou verzi - zase neco zmenili a tentokrat sestrelili cely script! Takze update na verzi 1.5 je nutny.

stahujte zde: http://www.tvrz.wz.cz/amc/csfd.cz.ifs

za upozorneni na chybu a jeji vyreseni thanx to |WaVe|!
kecinzer
PostPosted: 2006-02-19 12:01:01    Post subject: Reply with quote
MI'RA wrote:
Pratele, mame novou verzi - zase neco zmenili a tentokrat sestrelili cely script! Takze update na verzi 1.5 je nutny.

stahujte zde: http://www.tvrz.wz.cz/amc/csfd.cz.ifs

za upozorneni na chybu a jeji vyreseni thanx to |WaVe|!

Změnili pouze search.php na search_pg.php. Již mám script u mě na webu, zase jsem zapoměl dát link i sem.
Opět děkuji mostyrovi, za včasný update smile
http://kecinzer.net/clanek/csfd-cz-script-do-ant-movie-catalogu
antp
Site Admin
PostPosted: 2006-02-19 14:03:32    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Visit poster's website You'll have to translate this if you want to help me to know what script I have to include grin
kecinzer
PostPosted: 2006-02-19 16:53:35    Post subject: Reply with quote
antp wrote:
You'll have to translate this if you want to help me to know what script I have to include grin

You want to create CSFD.CZ script? Beacause I don't understeand what do you want grin
antp
Site Admin
PostPosted: 2006-02-19 17:19:43    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Visit poster's website No I wanted to know what was said, to know if this script had to replace the one made by MI'RA, but he contacted me by ICQ so it is OK wink
MI'RA
PostPosted: 2006-03-04 16:35:35    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Helou bojs end girls wink

Byl jsem upozornen, ze nejake filmy script neumi najit (napr. Pupendo). Slo o to, ze CSFD ma trosku nelogicky vyresene zobrazovani vyhledanych filmu. Ve chvili kdy najde pouze jeden vyskyt nazvu filmu - zobrazi stranku, ktera automaticky presmeruje prohlizec na jinou stranku, ktera jiz zobrazuje detail filmu.

Vyresil jsem to a mate to zde:
http://www.tvrz.wz.cz/amc/csfd.cz.ifs . Je to verze 1.6

Prosim o test a pripadne info, ze script ne/beha smile

Dik vsem
kresomysl
PostPosted: 2006-03-04 20:50:45    Post subject: uprava scriptu Reply with quote
View user's profile Send private message chtel bych se zeptat, jestli bynesel ten script na csfd.cz nejak upravit, aby me nevyplnoval vzdycky dva original nazvy filmu a v aby nedaval do prelozeneho nazvu i ten slovenskej nazev? kdyby jo byl bych povdecen :-)
MI'RA
PostPosted: 2006-03-04 23:58:32    Post subject: Re: uprava scriptu Reply with quote
kresomysl wrote:
aby me nevyplnoval vzdycky dva original nazvy filmu a v aby nedaval do prelozeneho nazvu i ten slovenskej nazev? kdyby jo byl bych povdecen :-)

dva originalni nazvy filmu? Co si pod tim mam predstavit? Mame nejakou ukazku kdy to nastava?

kresomysl wrote:
aby nedaval do prelozeneho nazvu i ten slovenskej nazev?

jestli me pamet neklame, tak tohle je v nastaveni scriptu ... getSlovakNames
kresomysl
PostPosted: 2006-03-05 01:22:53    Post subject: Re: uprava scriptu Reply with quote
MI'RA wrote:
kresomysl wrote:
aby me nevyplnoval vzdycky dva original nazvy filmu a v aby nedaval do prelozeneho nazvu i ten slovenskej nazev? kdyby jo byl bych povdecen :-)

dva originalni nazvy filmu? Co si pod tim mam predstavit? Mame nejakou ukazku kdy to nastava?

kresomysl wrote:
aby nedaval do prelozeneho nazvu i ten slovenskej nazev?

jestli me pamet neklame, tak tohle je v nastaveni scriptu ... getSlovakNames

no taq ja uz wim co me to delalo, jen jsem mel spatne nastavene parametry toho scriptu, uz to je ok :-) omluwa :-)
jinaq script je uz ok, uz nasel dokonce i moje starce na chmelu :-)
MI'RA
PostPosted: 2006-03-05 08:32:44    Post subject: Re: uprava scriptu Reply with quote
kresomysl wrote:
omluwa :-)

Nic se nedeje - forum je tu od toho, aby se lidi ptali ;-)

kresomysl wrote:
jinaq script je uz ok, uz nasel dokonce i moje starce na chmelu :-)

No vyborne.
bkv
PostPosted: 2006-03-05 09:39:36    Post subject: Doplneni scriptu Reply with quote
View user's profile Send private message Slo by v ramci nejake dalsi upravy script doplnit o:
1) v pripade ceskych filmu, tj. kdyz je Puvodni nazev a Prelozeny nazev stejny, nevyplnovat Prelozeny nazev,
2) upravit popisy addCZdescr a addCZname tak, aby bylo na prvni pohled jasne ke ktere polozce se vztahuji a nemuselo se to hledat ve scriptu.

Predem diky.
MI'RA
PostPosted: 2006-03-05 09:47:23    Post subject: Re: Doplneni scriptu Reply with quote
bkv wrote:
1) v pripade ceskych filmu, tj. kdyz je Puvodni nazev a Prelozeny nazev stejny, nevyplnovat Prelozeny nazev

Da se udelat kontrola zda je originalni a prelozeny nazev stejny a pokud ano - doplni se jen originalni (obecne pro vsechny filmy v jakemkoli jazyce). A vis o nejakem filmu, ktery ma tyhle dva nazvy stejne?

bkv wrote:
2) upravit popisy addCZdescr a addCZname tak, aby bylo na prvni pohled jasne ke ktere polozce se vztahuji a nemuselo se to hledat ve scriptu.

Tady se obavam, ze ne uplne rozumim otazce ...
kresomysl
PostPosted: 2006-03-05 10:38:43    Post subject: Re: Doplneni scriptu Reply with quote
bkv wrote:
Slo by v ramci nejake dalsi upravy script doplnit o:
1) v pripade ceskych filmu, tj. kdyz je Puvodni nazev a Prelozeny nazev stejny, nevyplnovat Prelozeny nazev,

Predem diky.

no taq to me spis naopak chybi, ze u ceskeho filmu doplni nazev jen do preleozeneho a originalni nazev nechava volnej, ale ja to resim copy/paste :-) ja chci mit v seznamu vzdy oba nazvy vyplneny, i kdyz jsou stejne :-)
MI'RA
PostPosted: 2006-03-05 10:46:23    Post subject: Re: Doplneni scriptu Reply with quote
kresomysl wrote:
ja chci mit v seznamu vzdy oba nazvy vyplneny, i kdyz jsou stejne :-)

tak tomu se rika konflikt zajmu. Ale je to lehce resitelne - hodi se prepinac do nastaveni scriptu, ktery se ve vychozim stavu vypne (budou se doplnovat oba nazvy a to i ve chvili, kdy jsou stejne :-) ).

kresomysl wrote:
no taq to me spis naopak chybi, ze u ceskeho filmu doplni nazev jen do preleozeneho a originalni nazev nechava volnej

a tohle je mysleno jak? Davejte plz i priklad filmu u ktereho dana situace nastava - at si to muzu zkusit.
bkv
PostPosted: 2006-03-05 10:58:55    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message No, me to doplnuje oba nazvy. Originalni i prelozeny. A ty jsou u ceskych filmu stejne a ja nasledne prelozeny mazu. Proto ten dotaz pod bodem 1 - nedoplnovani Prelozeneho nazvu, pokud je stejny jako Originalni nazev.

Verze scriptu 1.6
[Options]
getSlovakNames=0
hodnoceni=1
addCZdescr=1
addCZname=0
View previous topic :: View next topic  
Post new topic   Reply to topic    www.antp.be Forum Index -> Ant Movie Catalog > Scripts All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 3 of 10

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum