[ antp.be > Forum ]

[ FAQFAQ - SearchSearch - MemberlistMemberlist - UsergroupsUsergroups - ]

[ RegisterRegister - ProfileProfile - Log in to check your private messagesLog in to check your private messages - Log inLog in ]

[REL] [PL] FilmWeb.pl 3.0 - The Best Polish Script
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Post new topic   Reply to topic    www.antp.be Forum Index -> Ant Movie Catalog > Scripts

Jak oceniasz skrypt
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
38%
 38%  [ 5 ]
Cudo :)
61%
 61%  [ 8 ]
Total Votes : 13

Author Message
whisp
PostPosted: 2017-06-24 23:25:55    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Pobiera Wam normalnie czas trwania filmu?
Yogi_18
PostPosted: 2017-07-01 12:42:44    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Hej

Zauważyłem błąd który troszkę utrudnia działanie programu...
Moja baza osiągnęła prawie 8 tyś pozycji, w tym notuje sobie premiery to co chce obejrzeć, to co posiadam, i to co będzie w przyszłości...
Plik z danymi ma 140 MB, a plików typu okładki mamy już 320 tyś....
Błąd jest taki że w momencie przeglądania bazy i przechodzenia pomiędzy filmami plik się zawiesza, wygląda to tak jak by program nie wyrabiał z ogarnianiem połączeń między plikiem bazowym, a zdjęciami. Jedyna opcja to na siłę wyłączenie programu...

W związku z powyższym zastanawiam się czy problem dalej by występował w momencie jak by podzielić ilość plików z jednego folderu na kilka mniejszych, choćby to co pisał Ariell dodatki z filmu zaczynającego się na A... będą w folderze "A", ilość plików w jedym folderze się zmaleje, ale ciekawe jaki to będzie miało wpływ na wydajność.

Drugi błąd który jest to dopisek "Zdublowane", wychodzi na to że w momencie jak usuniemy pozycję zdublowaną z bazy i odświeżmy tę pierwszą pozycję to program nadal wywali komunikat że film jest już w bazie... Program przy kasowaniu nie usuwa wpisów w pliku "Filmy.adb", przydałoby się jakiś skrypt który zweryfikuje który wpis jest "aktualny", a który można wykasować... (zakładam że to możliwe byłoby do zrobienia, więc może nasz mistrz weźmie to kiedyś pod uwagę smile)
Ariell
PostPosted: 2017-07-01 22:35:30    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message
Yogi_18 wrote:
Hej

Zauważyłem błąd który troszkę utrudnia działanie programu...
Moja baza osiągnęła prawie 8 tyś pozycji, w tym notuje sobie premiery to co chce obejrzeć, to co posiadam, i to co będzie w przyszłości...
Plik z danymi ma 140 MB, a plików typu okładki mamy już 320 tyś....
Błąd jest taki że w momencie przeglądania bazy i przechodzenia pomiędzy filmami plik się zawiesza, wygląda to tak jak by program nie wyrabiał z ogarnianiem połączeń między plikiem bazowym, a zdjęciami. Jedyna opcja to na siłę wyłączenie programu...

W związku z powyższym zastanawiam się czy problem dalej by występował w momencie jak by podzielić ilość plików z jednego folderu na kilka mniejszych, choćby to co pisał Ariell dodatki z filmu zaczynającego się na A... będą w folderze "A", ilość plików w jedym folderze się zmaleje, ale ciekawe jaki to będzie miało wpływ na wydajność.

MoveExtras usuwa przeciążenie windowsa przy odczycie ogromnych ilości plików z jednego katalogu.

Yogi_18 wrote:
Drugi błąd który jest to dopisek "Zdublowane", wychodzi na to że w momencie jak usuniemy pozycję zdublowaną z bazy i odświeżmy tę pierwszą pozycję to program nadal wywali komunikat że film jest już w bazie... Program przy kasowaniu nie usuwa wpisów w pliku "Filmy.adb", przydałoby się jakiś skrypt który zweryfikuje który wpis jest "aktualny", a który można wykasować... (zakładam że to możliwe byłoby do zrobienia, więc może nasz mistrz weźmie to kiedyś pod uwagę smile)

popatrzę (Duplikaty aż tak bardzo nie były testowane).
A co do pierwszego to powstaje też wersja na kilka baz danych z jednym centralnym katalogiem zdjęć.
Obecnie testuję 3 różne rozwiązania i muszę któreś wybrać bo oryginalne powodowało dużo błędów.[/quote]
whisp
PostPosted: 2017-07-04 20:39:56    Post subject: Reply with quote
whisp wrote:
Pobiera Wam normalnie czas trwania filmu?

Ponawiam swoje pytanie, bo przekopiowałem z najnowszej wersji skryptu część kodu odpowiedzialną za pobranie czasu trwania filmu i dalej nie pobiera...
Ariell
PostPosted: 2017-07-12 12:21:42    Post subject: Reply with quote
whisp wrote:
whisp wrote:

Ponawiam swoje pytanie, bo przekopiowałem z najnowszej wersji skryptu część kodu odpowiedzialną za pobranie czasu trwania filmu i dalej nie pobiera...

Jutro zobaczę. Co się dzieje.

Obecnie skończyłem projekt nowego nagłośnienia w samochodzie.
Podobny jest u mnie do oglądania filmów. Dźwięk przestrzenny DTS THX to dno w konfrontacji z moim.
robinse
PostPosted: 2017-09-11 16:25:55    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Hello,

Czy polska wersja Ant movie nadal się rozwija..... smile
Yogi_18
PostPosted: 2017-10-04 12:09:50    Post subject: Reply with quote
View user's profile Send private message Jeżeli Ariell porzucił projekt i dalsze rozwijanie tego programu...
To marny będzie nasz los sad crying
athe
PostPosted: 2017-10-06 21:20:33    Post subject: Reply with quote
whisp wrote:
whisp wrote:

Dalej masz z tym problem? Jeżeli tak, to zmień linijkę Value na poniższą
Code:
//Czas trwania
   if ((GetField(fieldLength) = '') or (GetField(fieldVideoFormat) = '') or (GetOption('CzasTrwaniaFilmu') = 1)) then
   begin
      Value := TextBetween(Page.Text, 'datetime="PT','M');
      if ((Length(Value) > 0) and (not ((GetOption('Aktualizacja') = 2) and (GetField(fieldLength)=Value)))) then SetField(fieldLength, Value);
   end;
Pozdrawiam.
Możliwe, że Ariell jest czymś zajęty albo ma poważny powód do braku aktywności, poczekajmy.
Ariell
PostPosted: 2017-11-15 05:00:41    Post subject: Reply with quote
Yogi_18 wrote:
Jeżeli Ariell porzucił projekt i dalsze rozwijanie tego programu...
To marny będzie nasz los sad crying

animated grin animated grin
View previous topic :: View next topic  
Post new topic   Reply to topic    www.antp.be Forum Index -> Ant Movie Catalog > Scripts All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum